HQProp TR2.5X2.5X3 Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
Frais de livraison calculés lors du paiement.
Same-Day Shipping
Shipping & Fufillment
Description
Package Includes:
2x CW  TR2.5X2.5X3
2x CCW TR2.5X2.5X3
Specifications:
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.15g
Hub Diameter : 10mm
Hub Thickness:4.5mm